Potiskneme sklo, plasty, kovy nebo dřevo.

Neváhejte si u nás objednat také potisk obalů výrobků nebo reklamních předmětů.

Tiskneme od roku 1992, to znamená opravdu hodně ušpiněných prstů od barvy a potištěných výrobků. Nejdřív jsme měli pouze rotační sítotisk, nyní používáme ty nejmodernější tiskařské stroje.

Jsme připraveni vyřídit vaše zakázky od grafického návrhu po finální výrobek.

Naše potisky našly uplatnění nejen v České republice, ale úspěšně jsme již expedovali také do Norska, Polska, Bulharska nebo balkánských zemí.

Jsme distributor UV tiskáren JETRIX a ripovacího softwaru CALDERA.

Máme kladný vztah k životnímu prostředí, a tak se můžeme pochlubit certifikátem EKO-KOM. Žluté popelnice jsou u nás jako doma.

EKO KOM

Něco málo o tiskových technologiích aneb jak tiskneme a na co

Sítotisk

V sítotisku protlačujeme barvy přes prostupná místa šablony na průtiskový materiál. Možnosti sítotisku jsou nepřeberné – chcete semišový efekt, 3D efekt, aby se tisk třpytil? Stačí nám zavolat.

Digitální tisk

I do světa tisku přišly jedničky a nuly. Díky tomu se dá tisknout bez dalších mezikroků a už od jednoho kusu; stačí mít počítač. Digitál v současné době nahrazuje ofset pro publikacii v malých nákladech a jeho efektivita se neustále zvyšuje.

Materiály

V OFSITU máte k dispozici technologie, které nám umožňují potiskovat plasty, kov, sklo nebo dřevo. Připočítejte si k tomu naše bohaté zkušenosti a vyjde vám vhodný partner pro různé tiskové zakázky.

Nabízíme také prodej tištěných fotografií, roll-up bannery, řezanou grafiku, řezání laserem, tvarování plastů, tvarovatelný potisk, zrcadlový potisk a lentikulární tisk.

0
let na trhu
0
realizovaných projektů ve třech kontinentech
0
zákazníků

Seznamte se s týmem OFSITO s.r.o.

Jiří Křístek
Jiří KřístekMajitel společnosti
E-mail:kristek@ofsito.cz
Tel.: +420 603 219 139
  • vedení společnosti
  • komunikace se zákazníky
Tomáš Knébl
Tomáš Knéblředitel společnost
E-mail: knebl@ofsito.cz
Tel.: +420 734 490 559
  • komunikace se zákazníky
  • řešení zakázek

Tiskárna OFSITO – to jsou dlouholeté zkušenosti v oblasti sítotisku i digitálního tisku. Zatím se nenašel materiál, který bychom se nepokusili potisknout.

Rychlý tisk na míru.

Kreativní nápady, inovace a moderní technologie. To je OFSITO.