NABÍZÍME TYTO SLUŽBY

sítotisk tvarovaný plast

Potiskem to skončit nemusí, naopak ještě můžete vše vylepšit a dostat do potřebného tvaru – umíme vám pomoct s výsekem, ohýbáním nebo vaukovým tvarováním. Stačí nám říct, jak má výsledek vypadat, a my už zařídíme zbytek.

Mám zájem

Pro atypické tvary máme připravený laser. Nejčastěji vyřezáváme z plexiskla, ale když budete mít jiné přání, určitě si vás vyslechneme.

Mám zájem

Co by dnes byla venkovní reklama bez řezané grafiky. Pro tyto účely vám můžeme nabídnout širokou škálu materiálů s různou trvanlivostí odvíjející se od účelu použití.
Své uplatnění najde řezaná grafika zejména v oblasti světelné reklamy, vývěsních štítů, polepů automobilů a výloh obchodů.
Aby vše vypadalo tak, jak to má ve skutečnosti vypadat, máme RIP software CALDERA. Díky němu vám zaručíme 100% přesnost výřezu grafiky a následný výsledek.

Mám zájem

Občas jen nutné, aby byl nápis dobře vidět. A plochý tisk nestačí. Pak nastává prostor pro 3D písmena. Mají hned několik výhod – zaujmou, plasticky vystupují a můžete při jejich vymýšlení popustit uzdu fantazii.

Zvolte si barevnost, velikost nebo druh materiálu, my už obstaráme zbývající. 3D písmena se hodí jak do interiéru, tak do exteriéru (tam je ale potřeba počítat se správným materiálem, aby odolaly vlivům počasí). Jméno vaší firmy bude hned vypadat lépe, když ho zákazníci uvidí na zdi v podobě plastických písmen. 3D písmena jsou efektivní variantou pro vaši zajímavou prezentaci.

Mám zájem

Nestačí vám plochy tísk? Pak nastává prostor pro 3D loga. Mají hned několik výhod – zaujmou, plasticky vystupují a můžete při jejich vymýšlení popustit uzdu fantazii.

Zvolte si barevnost, velikost a my už obstaráme zbývající. 3D loga se vyrábí z barevného plexiskla a lze je vyrobit v různých hloubkách. Logo vaší firmy bude hned vypadat lépe, když ho zákazníci uvidí na zdi v plastické podobě. 3D loga jsou efektivní variantou pro vaši zajímavou prezentaci.

Mám zájem
tisk diplomové bakalářské práce

Potřebujete tisk Vaší práce? Tiskneme a vážeme bakalářské a diplomové práce, stačí navštívit naši prodejnu Print Copy ve Zlíně, ulice Vodní.

Pro studenty vlastnící kartu ISIC nebo průkaz vysokoškolského studenta (UTB, ale i jiné vysoké školy), nabízíme slevu 20%.

Zadat tisk
Mapa

Značení vozidel ADR/RID

Když chcete po silnici přepravovat nebezpečné zboží, zákon č. 111/1994 Sb. o silniční dopravě a jeho prováděcí vyhláška říkají, že máte být náležitě označen.

Proto vám nabízíme značení ADR/RID, které dělí nebezpečné zboží (látky, plyny, výbušniny a jiné nebezpečné látky a předměty) do samostatných specifických tříd.

Aby nedošlo k ohrožení bezpečenosti osob, věcí nebo životního prostředí, je nutné vozidlo náležitě označit.

Galerii značení ADR/RID si prohlédněte ZDE

Neváhejte a kontaktujte nás!

Věnujeme se potisku skla, kovu, plastu i dřeva.